Jak nakupovat

 
 

Platba na fakturu po dodání zboží

Státním organizacím jako je Úřad práce, Policie ČR, Pedagogicko-psychologická poradna, školám apod. umožňujeme na vyžádání provést platbu za zboží bez platby předem, po dodání zboží. Do poznámky je nutno dopsat prosbu o platbu na fakturu se splatností 14 dní. 

Platbu předem - formou zálohy - vyžadujeme obvykle u fyzických osob.

Postup nákupu

V případě nákupu klikněte u vybraného produktu na tlačítko OBJEDNAT.

1) Objednávka (krok 1/3) - Zboží a doprava. Přesunete se do Objednávacího formuláře, kde zkontrolujete svoji volbu a počet kusů produktu. Případně můžete přidat další produkt.

2) Objednávka (krok 2/3) - Osobní údaje. VYPLNÍTE potřebné ÚDAJE pro to, abychom Vám produkt mohli zaslat, vyberete si způsob dopravy a platby. Můžete si ušetřit čas, když využijete políčko Předvyplnit údaje podle IČ z ARESu.

3) Objednávka (krok 3/3) - Potvrzení. POTVRDÍTE závazně objednávku. Emailem obdržíte informace o objednávce a přihlašovací údaje pro případ dalšího nákupu, dále Vám přijde potvrzení o objednávce s informacemi k platbě s číslem účtu, případně informace o úhradě zboží (při variantě platba předem) a informace o expedici objednávky. Spolu s předanou zásilkou obdržíte doklad o zaplacení, fakturu.

Doprava na Slovensko je možná prostřednictvím společnosti Zásilkovna. Po dohodě lze platit převodem, místo dobírkou. Prosím ověřte si, poplatky spojené s platbou zboží přes internet ze Slovenska, je nutno je přičíst k ceně zboží, platí je kupující. Cena zboží může být vyšší než v Kč a bude dohodnuta s kupujícícm.

Způsoby a ceny doručení

Nabízíme následující možnosti doručení zboží.

Doprava na Slovensko je možná prostřednictvím společnosti Zásilkovna.

Zásilkovna

Doprava na Slovensko je možná prostřednictvím společnosti Zásilkovny do slovenské pobočky. Zboží lze zaslat na dobírku, která obsahuje cenu zboží, platbu 140 Kč a 100 Kč při platbě předem.

 

Dostupnost zboží

Pokud je u zboží uvedeno skladem, je ihned k dispozici a expedujeme jej obvykle do 7 pracovních dnů, nejdéle do 20 dnů.. Pokud je u zboží uvedeno na objednávku, expedujeme jej obvykle do 15 pracovních dnů, nejdéle do 30 pracovních dnů od objednání nebo dle domluvy.

V případě vrácení zboží do 14 dnů či reklamace posílejte zboží na adresu Mykhaylo Shymon, Stará cesta 59,  Jihlava  58601.

Obchodní podmínky

Podmínkou k uskutečnění nákupu je souhlas s obchodními podmínkami, s uchováváním osobních údajů a reklamačním řádem, které jsou uvedeny zde https://www.terapeutickekarty.cz/obchodni-podminky

 

Registrace

 

Při prvním nákupu Vám budou automaticky zaslány přihlašovací údaje. Takto registrovaný zákazník dostane automaticky generované přihlašovací jméno a heslo, které může použít při dalším nákupu. Ušetří tak čas opětovným vyplňováním formuláře.

 

Jsme registrovaní na Úřadě o ochraně osobních údajů pod IČ: 26884887.

SOUHLASÍM
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.